otomatik kapı servisi telefon - otomatik kapı tamiri yapan - otomatik kapı telefonu otomatik kapı servisi telefon - otomatik kapı tamircisi telefonu otomatik kapıcı tel

                                           Kollu bariyer kampanya fiyatları

You are here:

Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Whiterose Nice Kollu Bariyerler Genius Kollu Bariyerler

Kollu Bariyer Whiterose Nice Kollu Bariyerler Genius Kollu Bariyerler

 

 

 

Kollu Bariyer; Taşıt ve araç trafiğini durdurmak, kontrollu, güvenli geçi sağlamak amaçlı ve ücretli otoparklarda kullanılmaktadır.
Kollu Bariyerlerler; Elektro-mekanik özelliğine sahip olup, Yüksek sirkülasyonu rahatlıkla kaldırabilmektedir.  4 m'lik bir Kollu Bariyer 12 Saat içinde 2.500 taşıtın geçişine tam randıman vermektedir.
Kollu Bariyerin Donanımları; Özel tasarım, Lazer Kesim Kasası (kırmızı), Mekanik-Motor, Elektronik Kontrol Ünitesi ve Aliminyum Kol (Beyaz), Refrektör ( kırmızı)  bulunmaktadır.
Kollu Bariyer ; Yol kontrol prjolerine uygun olarak 4 m ve 6 m kol uzunluğu modelleri ile uygulama çalışması sağlanmaktadır.
Kollu Bariyer ; Uzaktan Kumanda, Buton, Kart Okuyucu ve Araç Geçiş Kontrol Sistemleri ile Bağlanma Özeliklerine Sahiptir.
Montaj işlevinde, Kazı, hafriyat, beton, kanal, kablo ve altyapı bitimi ile, üst yapının montaj işlemi yapılmaktadır.

 Copyright © TEMİZ TEKNİK 2018

Seo ve Internet Hitsistem & .otomatik kapı Otopark ve Bahçe Kapıları Kollu Bariyer Sistemleri Mantar Bariyerler Garaj Kapısı Otomatik Cam Kapı Jiletli ve Dikenli Teller otomatik kapı fiyatları fotoselli kapı sistemleri Otomatik Kapı Servisi

Otmatik Kapı Panel Çit Sistemleri Hızlı Pvc Kapılar Otomatik Kapı Fiyatları